Blog

Yurt İşletmeciliği Semineri 6. Kez Düzenlendi

Öğrenci yurdu işletmecilerinin bir araya geldiği Kârlı ve Verimli Yurt İşletmeciliği” seminerimizin altıncısını 18 Ocak’ta Taksim’de yer alan The Artisan İstanbul MGallery Hotel’de gerçekleştirdik. Hem İstanbul’un farklı semtlerinden ve hem de İstanbul dışındaki illerde yurt sektöründe faaliyet gösteren misafirleri ağırladığımız seminerimiz 2023 yılının da ilk semineri olma özelliğini taşıyor. Hem yurt işletmeciliği hakkında konuştuğumuz hem de sektörün geleceğine de değindiğimiz keyifli bir seminer daha geçirdik.

Etkinliğimizde yurt sektörünün güncel sorunlarından, kâğıtsız yurt işletmeciliğine, öğrenci yurdu web sitesi yönetimi ve bu yılın dijital pazarlama trendlerinden yurtların dijital dönüşümüne kadar çeşitli konu başlıkları altında alanında uzman kişiler bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaştı.

Katılımcılarımızdan Haliç Üniversitesi Sağlık Müdürü Abdullah Yıldız da seminerin kendisine ayrılan bölümünde Livinsoft ile yurt yönetmeye başladıktan sonra nasıl bir dijital dönüşüm sürecinden geçtiklerini bizlere aktardı.

Seminerimizin son bölümünde ise, Republika Aparts’ın Satış ve Pazarlama Direktörü Görkem Gelbal, Novu Kız Öğrenci Rezidansı Muhasebe ve İdari İşler Yöneticisi Gülseher Uslu ile Residorm Öğrenci Yurtları Yurtlar Müdürü Kadir İleri’nin konuşmacı olarak yer aldığı “Yurt Sektörün Güncel Sorunları” paneliyle devam etti. Panelde yurt sektörünün güncel sorunları ele alınırken katılımcılar sorunlar ile başa çıkma konusunda kendi tecrübelerini paylaştı ve değerli önerilerde bulundu.

Bir sonraki seminerimizde farklı sürprizler ve yurt işletmeciliği konusunu farklı perspektiflerden ele aldığımız konularla yeniden bir arada olacağız. Sizleri de gelecek seminerlerimizde görmek dileğiyle…

O zamana kadar hoşça kalın!

Seminerlerimizden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Instagram

Facebook

Twitter