Blog

The Class of 2020, Bu Sene Berlin’de Gerçekleşiyor

Avrupa merkezli, öğrencilere odaklanan düşünce kuruluşu The Class of 2020 Berlin organizasyonuna dünyanın çeşitli yerlerinden öğrenci yurt sektöründen sayısız firmanın katılması bekleniyor.

The Class of 2020 her sene dünya genelinde öğrenci konaklama sektöründeki endüstri liderlerini bilgi paylaşımını arttırmak için bir araya getiriyor. Bu özel etkinlik serisini, endüstri liderlerinin ağ kurması ve gelişmekte olan pazarlarda yaşayan öğrencilerin geleceğini daha sağlıklı şekillendirmeleri için dünyanın çeşitli şehirlerinde düzenliyor.

Zirve yerleri: Hong Kong, Singapur, Şangay, Dubai, Sidney, Melbourne ve New York City.

Eğer kendi iş ağınızı büyütmek, öğrenci konaklamasındaki tecrübelerinize tecrübe katmak, 650’den fazla katılacak profesyonelle iletişim kurmak ve Berlin’deki en son inovasyon ve yetenek yapılarını keşfetmek istiyorsanız katılmayı düşünebilirsiniz.

6-7 Kasım 2019 Berlin’deki konferanslarına katılmak için link:

https://theclassof2020.org/the-class-conference-2019/

Öğrenci yurt konaklama sektörüne odaklanan, gelişen teknolojilerle öğrenci yurt programları, öğrenci yazılımı, yurt yönetim programları, rezidans bina yönetim muhasebe sistemi gibi başlıklar şimdiden ilgi çekiyor! Livinsoft olarak, biz de orada olacağız!

Görüşmek üzere!