Blog

Livinsoft Hindistan’da!

Livinsoft bir işletmedeki tüm süreçleri ve yazılımları tek bir ekran içerisinde barındırmayı başaran ve sadece bilgi sistemi olmaktan ziyade tüm adımlarını bir iş zekâsı programı olma yolunda atmış ve atmaya devam eden bir yazılımdır.

Yazılımcıdan yöneticiye bünyesinde 25 yılı aşkın konaklama sektöründe tecrübeli bir ekibi ve dolayısıyla know-how’ı barındıran Livinsoft, 2022 yılında dijitalleştirilen 47 işletme, 16.000 yatak ve kurulan birçok iş birliği ile büyümeye devam ediyor. Portföyünde hali hazırda Türkiye, İngiltere, Avustralya, Güney Afrika gibi çeşitli ülkelerde işletmeler barındıran, öğrenci konaklama ve budget otel yönetimi konusunda uzmanlaşmış Livinsoft 2023 yılına global hedeflerine bir adım daha yaklaşarak giriyor.

Hindistan’da kurulan ve Embassy bünyesinde bulunan, Hindistan’ın önde gelen gayrimenkul geliştiricisi Olive Living de 2023 yılına Livinsoft ile giriyor. 2019 yılında kurulan ve Bangalore ve Goa’da 29 farklı lokasyonda toplam 2.500 yatak kapasitesi ile hizmet veren Olive Living, Zoom ile kurduğu ortaklık ile Sanal Resepsiyonist modelini hayata geçirmişti. Yaptığı entegrasyonlar(dijital imza, dijital fatura, online kayıt ve ödeme) ile “Kağıtsız Kayıt” anlayışını benimseyen ve dijitalleşmesine katkıda bulunduğu tüm işletmelere de bunu aktarmaya çalışan Livinsoft bunun yanı sıra Olive Living ile başlayan iş birliği ile “Daha az insan gücü” anlayışını da bünyesinde barındıracak.

Hizmet kalitemizden ödün vermeden büyümemize katkı sağlayan tüm çalışanlarımıza ve Dünya’nın çeşitli yerlerinde bulunan ve değerli geri bildirimleri ile Livinsoft’un gelişimine katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.