Blog

İki Dakikada “Yurt Yönetimi Yazılımı”

Yurt yönetimi yazılımı ya da yurt yönetimi programı öğrenci konaklama tesislerinin yönetilmesi için geliştirilen bir üründür.  Kendi yurt tecrübemizin ışığında geliştirdiğimiz Livinsoft yurt yönetimi yazılımı anlaşılabilir arayüzü ve esnek yazılımı ile yurt yöneticilerine oldukça verimli ve pratik yönetim imkânı sağlar.

HIZLI ÖN KAYIT

Ön kayıt özelliği ile konuk birkaç basit adımda işletmenize kayıt olur. Ödemeleri çevrimiçi öder. Livinsoft sayesinde ön kayıtları takip edebilir, konuk bilgilerine dosyalarla uğraşmadan saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Livinsoft’un ön kayıt modülüyle yoğun kayıt sürecini stressiz şekilde yönetebilirsiniz.

MUHASEBE

Livinsoft istediğiniz muhasebe yazılımına entegre olabilir. Başka yazılımlarla uğraşmadan Livinsoft üzerinden işletmenizin muhasabe işlemlerini halledebilirsiniz. Fatura kesebilir, tahsilat makbuzu alabilir veya toplu basım yapabilirsiniz.

RAPORLAMA

Livinsoft sizi birçok kâğıt kalabalığından kurtarır. İstediğiniz raporlara tek tuşla ulaşabilirsiniz. Gelir raporu, cari hesap gelir raporu, güvence bedeli, avans, bakiye raporları, ek hizmet raporları, KDV raporları, finans raporları gibi birçok rapora anında ulaşabilirsiniz.

EVRAKLAR

Livinsoft’un dosyalama özelliğiyle personeliniz ihtiyaç duyduğu dosyayı istediği biçimde (pdf, excel vs.) dışa aktarabilir. Livinsoft’un esnek filtreleme özelliğiyle ihtiyacınız olan evrakları oluşturabilirsiniz.

VERİLERİNİZ GÜVENDE

Verileriniz güvenli şekilde ‘Bulut’ta saklanır. İstediğiniz zaman istediğiniz dosyalara ulaşabilirsiniz. Personellerin yetkilerini belirleyebilirken aynı zamanda geçmiş işlemlerini de izleyebilirsiniz. Böylece işletmeniz her an gözetiminiz altında kalır.

ÖĞRENCİ ARAYÜZÜ

Öğrenci ara yüzü ile konuklar kolayca izin talebinde bulunabilir. Aylık ödemelerini Livinsoft’la ödeyebilir. Odalarının teknik veya idari konularıyla ilgili taleplerde bulunabilirler. Siz de arıza takip modülü ile konuklarınızın ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabilirsiniz…

Diğer blog yazılarımıza ulaşmak için: Livinsoft Blog