Faydalar

Yatırımcı ve Yönetici için Livinsoft

Bilgilere Kolay Erişim

Genel bir yönetici özetine veya işletmenin tüm detaylarına tek bir ekran ile ihtiyaca uygun dizayn, filtreleme ve raporlama yardımıyla kolay erişim sağlanır.

Detaylı Yetkilendirme

Kullanıcılar, işlem yetkisi ve izin verilmiş modülleri görebilir. Veri tabanındaki kritik önem taşıyan bilgileri değiştirebilir, geçmişe dönük düzeltip silebilir.

Verimlilik

Personelden daha fazla verim, yönetim eforunun azalması, personel değişikliklerinden asgari düzeyde etkilenilir.

Veri Güvenliği

Veriler, lisanslı veri parklarında, çifte güvenlik amacı ile periyodik olarak yedeklenerek üst düzey şifreleme sistemiyle saklanır. Bilgisayar bozulsa, virüs girse de veriler ve tesisin günlük operasyonu etkilenmez.

Maliyet Tasarrufu

İşgücü, sunucu ve yedekleme üniteleri, verileri korumak için alınan yüksek maliyetli program ve cihaz tasarrufu getirir.

İşlem Geçmişi

Her türlü işlem, sistem tarafından anında kayıt altına alınır. İhtiyaç durumunda hareketler dökümü yardımıyla geçmişte yapılan tüm işlemler kullanıcı bazında görüntülenebilir.

Zincir İşletmeler için Yönetim

Birden fazla işletme tek bir merkezden kolayca devreye alınabilir, kontrol ve takip edilebilir, kıyaslanabilir. Bu sayede işlerin daha düzenli, denetime açık ve şeffaf bir şekilde yapılması sağlanabilir.

Verilerinizin Sahibi Her Zaman Sizsiniz!

Üyeliğin herhangi bir nedenle sona ermesi durumunda tüm veriler işletmeye iade veya sadece okuma yetkisi ile görüntüleyebilir.

Öğrenci için Livinsoft

Özel Arayüz

Öğrenciler kendilerine özel tasarlanmış arayüz ile diledikleri yerden, bilgisayar veya akıllı cihazlarıyla sisteme giriş yapabilirler.

Online Kayıt

Birkaç basit adımla ön kayıt oluşturup gerekirse ön ödeme yapabilirler. Aylık ödemelerini online olarak yapabilirler.

Dokümantasyon

Kendilerinden istenen dokümanları PDF formatında sisteme yükleyebilirler.

Ödeme Takibi

Kendileri ile ilgili cari hesaplar dahil izin verilen tüm bilgileri görüntüleyebilir, ancak yetkileri dahilinde değiştiremezler.

Online Ödeme

Gerekli alt yapının işletme tarafından sağlanması koşuluyla aylık ödemelerini online yapabilirler.

İstek, Şikayet, Arıza Takibi

Odalarıyla ilgili her türlü arıza, teknik veya idari bir konuda işletmeye kolayca bildirimde bulunabilir, istek ve taleplerinde gelinen aşamaları takip edebilirler.

İzinler

İzin taleplerini online olarak işletmeye iletebilirler.

İnteraktif İletişim

Geliştirilmekte olan ek modüller yardımıyla servis araçlarının lokasyonları, çamaşırhanedeki makinelerin yoğunluğu gibi bilgilere ulaşabilir ve yemek siparişi verebilirler.

Yurt Çalışanları için Livinsoft

bandwidth-150x150

Limitsiz ve Esnek Tanımlama Kabiliyeti

Fiyat, yemek, yan hizmet ve indirim paketleri gibi tanımlamalar oluşturulup, bunlar tek bir yatağa veya tüm yatak tiplerine tek adımda atanabilir.

artificial-intelligence-150x150

İnteraktif İletişim

Kullanıcı dostu arayüz sayesinde tecrübesiz kullanıcılar dahi bir günlük eğitimle kullanabilir. Dilediği kadar şube veya bina ekleyip blok, kat, ve oda planları oluşturabilir.

resume-150x150

Yalın Muhasebe Yönetimi

Her türlü muhasebe yazılımına kolayca entegre olabilir. İhtiyaca göre muhasebe kodları ve tahsilat araçları oluşturulabilir. Tek adımda tahsilat makbuzu veya fatura kesilebilir, toplu basım yapılabilir.

competition-150x150

Bilgilere Hızlı Erişim

Mevcut veya eski tüm öğrenci bilgilerine ve oda geçmişi, teknik konular ile envanter takibi gibi tesis yönetimi araçlarına tek tuşla erişilebilir.

maintenance-150x150

Devreye Alma ve Kurulum Kolaylığı

Ek modüllerde yer alan anlık anket, duyuru, toplu e-posta, SMS veya e-fatura gönderme gibi özellikler sayesinde öğrencilerle interaktif bir iletişim sağlanır.

cloud-computing-150x150

Veri Aktarma

e-fatura / e-arşiv entegratörüne veya ilgili başka bir yazılıma kolayca veri aktarabilir.

contract-150x150

Dokümantasyon

İşletmenin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş her türlü doküman eklenebilir, yazdırılabilir ve farklı formatlarda dışarı aktarılabilir.

newspaper-150x150

Raporlama

Kayıt edilmiş her türlü veri dilendiği şekilde filtrelenerek farklı raporlar oluşturulabilir ve dışarı aktarılabilir.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.