Yatırımcı ve Yönetici için Livinsoft

3763162-512

Bilgilere Erişim Kolaylığı

Bir işletme sahibi dünyanın neresine giderse gitsin işletmesine ait verilerine ulaşabilir, tek bir portal üzerinden tüm kalemleri kontrol edebilir.

7727554-512

Verimlilik

Yönetim ve organizasyon kolaylığı, personel takibi, veri güvenliği ve veri kaybının önlenmesi, insan kaynaklı hataların en aza indirilmesiyle verimliliği arttırır.

2578279-512 (3)

Maliyet Tasarrufu

Çılgın lisanslama bedelleri, muhasebe, finans, kullanıcı sınırlaması gibi ek maliyet doğurabilecek giderlerden kurtulabilirsiniz. Verilerinizi korumak için donanım veya güvenlik yazılımı gibi giderlere ihtiyaç yok.

2191549_branch_company_flow chart_group_line_icon

Zincir İşletmeler İçin Yönetim

Tüm işletmelerinize ait hertürlü veri akışını tek bir portal üzerinden takip edebilir, heryerden denetime ve erişime açık bir işletmeye sahip olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

8678729-512

Veri Güvenliği

Veriler, lisanslı veri parklarında, çifte güvenlik amacı ile periyodik olarak yedeklenerek üst düzey şifreleme sistemiyle saklanır. Bilgisayar bozulsa, virüs girse de veriler ve tesisin günlük operasyonu etkilenmez.

3018587-512

Detaylı Yetkilendirme

Yetki grupları oluşturabilir, çalışanlarınızın hizmet verdiği bölüme ilişkin, ilgili modülleri kullanıma açarak sınırlandırabilirsiniz. Böylece her personel yalnızca kendi yetki alanındaki bilgileri görüntüleyebilir ve değişiklik yapabilir.

6457546-512

İşlem Geçmişi

Her türlü işlem sistem tarafından anında kayıt altına alınır. İhtiyaç durumunda hareketler dökümü yardımıyla geçmişte yapılan tüm işlemler ve değişiklikler ne zaman ve kim tarafından yapıldığı görüntülenebilir.

3363552-512

Verilerinizin Tek Sahibi Sizsiniz

Üyeliğin herhangi bir neden ile sonlandırılması durumunda tüm verileriniz işletmeye iade edilir. Daha detaylı bilgilendirme için KVKK metnimizi okuyabilirsiniz.

Öğrenci için Livinsoft

Özel Arayüz

Öğrenciler kendilerine özel tasarlanmış arayüz ile diledikleri yerden, bilgisayar veya akıllı cihazlarıyla sisteme giriş yapabilirler.

Online Kayıt

Birkaç basit adımla ön kayıt oluşturup gerekirse ön ödeme yapabilirler. Aylık ödemelerini online olarak yapabilirler.

Dokümantasyon

Kendilerinden istenen dokümanları PDF formatında sisteme yükleyebilirler.

Ödeme Takibi

Kendileri ile ilgili cari hesaplar dahil izin verilen tüm bilgileri görüntüleyebilir, ancak yetkileri dahilinde değiştiremezler.

Online Ödeme

Gerekli alt yapının işletme tarafından sağlanması koşuluyla aylık ödemelerini online yapabilirler.

İstek, Şikayet, Arıza Takibi

Odalarıyla ilgili her türlü arıza, teknik veya idari bir konuda işletmeye kolayca bildirimde bulunabilir, istek ve taleplerinde gelinen aşamaları takip edebilirler.

İzinler

İzin taleplerini online olarak işletmeye iletebilirler.

İnteraktif İletişim

Geliştirilmekte olan ek modüller yardımıyla servis araçlarının lokasyonları, çamaşırhanedeki makinelerin yoğunluğu gibi bilgilere ulaşabilir ve yemek siparişi verebilirler.

Yurt Çalışanları için Livinsoft

1976055-512

Kolay Tanımlama

Fiyat, yemek, yan hizmet, indirim paketleri, demirbaş gibi tanımlamalar oluşturulup, oluşturulan tanımlamalar tek bir yatağa veya yatak tiplerine göre tek adımda atanabilir.

5969359-512

İnteraktif İletişim

Kullanıcı dostu arayüz sayesinde, kullanıcı en kısa yoldan istediği noktaya zahmetsizce erişim sağlayabilir. Tecrübesiz bir kullanıcı dahi bir günlük eğitim sayesinde zorluk yaşamadan dijital dünyaya uyum sağlar.

2530794-512

Yalın Muhasebe Yönetimi

Her türlü muhasebe yazılımına kolayca entegre olabilir. İhtiyaca göre muhasebe kodları ve tahsilat araçları oluşturulabilir. Tek adımda tahsilat makbuzu veya fatura kesilebilir, toplu basım yapılabilir.

7114166-512 (2)

Bilgilere Hızlı Erişim

Mevcut veya eski yıllardaki tüm konaklama, teknik konular, envanter takibi, muhasebe, mali işlemler, ve raporlamalara tek bir tuş ile hızlı erişim.

4301796-512

Devreye Alma ve Kurulum Kolaylığı

Ek modüllerde yer alan anlık anket, duyuru, toplu e-posta, SMS veya e-fatura gönderme gibi özellikler sayesinde öğrencilerle interaktif bir iletişim sağlanır.

5725010-512

Veri Aktarma

e-fatura / e-arşiv entegratörüne veya ilgili başka bir yazılıma kolayca veri aktarabilir.

7089164-512

Dokümantasyon

İşletmenin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş her türlü doküman eklenebilir, yazdırılabilir ve farklı formatlarda dışarı aktarılabilir.

1320803-512

Raporlama

Kayıt edilmiş her türlü veri dilendiği şekilde filtrelenerek farklı raporlar oluşturulabilir ve dışarı aktarılabilir.